Moderní vchodové i vnitřní dveře i s kvalitní protipožární úpravou…

Dveře jsou nezbytným základem každého domu. V současné době jsou na dveře kladeny stále větší požadavky, a to jak z hlediska designu ale také z hlediska jejich funkcí. Pokud chcete dveře té nejvyšší kvality, bude vás zajímat nabídka Truhlářství Nenadál.

 

 
  

 

Špičková kvalita vždy zaručena!
Truhlářství Nenadál je tradiční česká firma, která se může pochlubit již více jak stoletou tradicí. Nejen díky tomu nabízí v současné době to nejlepší, co je možné mít. V jejich truhlářské práci se totiž mistrně spojují zkušenosti truhlářských mistrů a moderní technologie.

dveře

Kvalitní dveře v mnoha variantách
Truhlářství Nenadál se kromě jiného specializuje právě na výrobu vchodových i vnitřních dveří, které se mohou pochlubit tou nejvyšší kvalitou ale i moderním designem. Nespornou výhodou dveří od Truhlářství Nenadál je, že do dveří instalují bezpečnostní prvky – konkrétně se jedná o tříbodové zámky a různé trny proti vysazení. Samozřejmostí je potom i protipožární úprava s odolností EI/EW 1545 DP3. Objednat si u nich můžete i dveře v atypickém provedení – vše záleží pouze na vás, dveře protipožární, bezpečnostní i protipožárně bezpečnostní! Vše certifikováno! Společnost vyrábí i efektivní protipožární uzávěry s odolností EI/EW 15-45 DP3 – jedná se o certifikované dřevěné konstrukce, které jsou schválené státní zkušebnou. Pro jejich výrobu používá Truhlářství Nenadál vysoce kvalitní protipožární materiály firmy PROMAT.

dveře

Nabízí mnohem více
Kromě kvalitních dveří nabízí Truhlářství Nenadál také výrobu nábytku, kuchyní, oken, pergol, plotů, zimních zahrad a řady dalšího sortimentu.

Kompletní nabídku najdete na www.nenadal.cz