Nenechte své dveře, aby vás v domě omezovaly

Problémy se dveřmi, které jsou na klasických pantech zažil nebo zažívá skoro každý. Každému z nás už někdy vadilo, že se otevřené dveře zavřely průvanem, málem jsme přišli o zuby, když někdo dveře otevřel a vy jste byli nablízku, že jsou dveře nebezpečné pro malé děti a když  se otevřou dokořán, mohou rozbít věci poblíž. Tyto starosti a problémy mohou přestat ze dne na den. Stačí si pořídit stavební pouzdra pro posuvné dveře a máte po starostech.
  

Stavební pouzdra pro dveře opravdu pomáhají
Stavební pouzdra se mohou umístit hned vedle otvoru pro dveře a zajistí tak pohyb dveří do strany. Dveře se bezpečně zasunou do stěny, kde je připravené pouzdro. Díky stavebním pouzdrům JAP můžete předejít poškozením majetku i vašeho zdraví. Jedná se totiž o naprosto bezpečný a bezproblémový pohyb. Dveře se vám již nikdy nezavřou průvanem. A také budete moci využít i prostor v blízkosti dveří, kde předtím nic být nemohlo, protože by předmět bránil otevírání dveří.

stavební pouzdro

Máte na výběr z širokého sortimentu
Sortiment stavebních pouzder pro posuvné dveře je velice široký. Bohužel málokteré obchody se soustředí na to, aby byla jejich nabídka opravdu pestrá a mají pouze malé procento těchto výrobků. Naštěstí jsou tu stavebniny StavbaOnline.cz. Na stránkách tohoto obchodu můžete nalézt v kategorii stavebních pouzder mnoho výrobků. Pouzdra zde jsou pro jednokřídlá i dvoukřídlá provedení dveří. Nabídka rozměrů a provedení je také rozsáhlá. Nabízená pouzdra jsou pouze z dílny prověřených a kvalitních výrobců, jako jsou společnosti JAP nebo Alvelis.

Více na www.stavbaonline.cz