Užijte si volnost – pomůže flexibilní terasová markýza Cubola!

Pokud si chcete léto i jaro opravdu užít i za nepříznivého počasí, měla by vás zajímat novinka ze sortimentu společnosti Bohemiaflex CS. Představují totiž speciální teraosovu markýzu Cubola, která se vám dokáže maximálně přizpůsobit!

 

 
  

Novinka, která zaujme
Terasová markýza Cubola je novinkou ve světě stínící techniky pro rok 2012 a nadšeni z ní budou nejen majitelé rodinných domů, ale také všichni restauratéři. kteří chtějí pro své zákazníky přichystat pohodlné a příjemné posezení venku. Markýza Cubola totiž přináší skvělou možnost, jak využívat vaši zahradu nebo terasu mnohem více, než to bylo doposud možné.

cubola5

Speciálně navržená konstrukce
Terasová markýza Cubola je naprosto unikátní svou konstrukcí. Je ji možné použít jako efektivní přístřešek a zároveň – díky vertikálnímu prvku – také například jako reklamní nosič, který zároveň chrání před nízkým sluncem. Markýza Cubola má robustní a přesto velmi elegantní konstrukci, která zaujme na první pohled. Její motorizovaný systém, který se samostatně hodí také pro krytí zimních zahrad, je nesen dvěma nebo čtyřmi hliníkovými pilíři bez viditelných spojů. Konstrukce je tak velmi stabilní, odolná vůči větru a díky několika variantám kotvení je možné ji umístit kdekoliv v prostoru a dokonce i přikotvit k domu.

cubolar detail1

Prostor podle vás
Jedinečnou výhodou markýzy Cubola je také možnost řazení pergol vedle sebe bez viditelných spojů. Jedná se o unikátní vlastnost, kterou ocení zejména majitelé restaurací nebo jiných zařízení – mohou totiž jednoduše pro své zákazníky připravit jakkoliv velké příjemné posezení bez nutnosti přidávat stojné nohy a tím ubírat prostor pro posezení.

Více informací najdete na www.bohemiaflex.com nebo www.bohemiaflex-cs.cz.